VODÍKOVÝ GENERÁTOR

                                                    Světový patent                                                                          Membrána PEM - Polymerová elektrolytická membrána                                   Účinná "ZÁZRAČNÁ VODA" přímo u vás doma s pomocí moderní vědy. 

 Lidé utrácí peníze, aby mohli pít zázračnou vodu v Lurdách, ve Francii. Je zázračná kvůli obsahu vodíku                                                                              ve vodě - maximálně 800 ppb. 

Již za dvě minuty vyrobíte v generátoru firmy Edenlive vodu nasycenou vodíkem o obsahu min.900 - 1100 ppb. PH vody se nemění a voda je bohatá na vodík a minerály. Tuto zázračnou vodu můžete pít celé dny po celý rok! Je to nejsilnější antioxidant. Má pozitivní vliv na mnoho civilizačních chorob.


Generátor o obsahu 360 ml

Vhodný pro osobní použití

Vhodný pro sport

Vhodný pro manažery

Vhodný pro studenty

Generátor všude můžete mít sebou. Dá se rozebrat, na spodek kdekoli při žízni si koupíte plastovou lahev vody, nasadíte za pomoci nástavců, které jsou příslušenstvím. Vypijete, vyhodíte prázdnou láhev. Dno lahve dáte do kapsy. Je perfektní na cesty.

               PRO BLIŽŠÍ INFORMACE

          LÁHEV JE VYROBENA Z TRITANU

Láhev je materiál Tritan. Membrána PEM je z Platiny a Titanu. Do nádoby je možné dát horkou vodu, nasytit vodíkem a zalít čaj, polévku, kaši a atd...

Potraviny před konzumací, zelenina, ovoce maso, vejce namočit na 20 minut do vody nasycené vodíkem, potraviny se zbaví škodlivých bakterií - prvoky, viry nebo Ecoli. 

                                  Generátor vodíku


Generátor o obsahu 1,5 litru

Vhodné pro domácnost 

Vhodné pro firmy

Vhodné do ordinací

Vhodné pro restaurace a kavárny

               PRO BLIŽŠÍ INFORMACE