JSEM RÁDA, ŽE SE POZNÁVÁME                             JMENUJI SE MARCELA POKORNÁ  

VŽDY JSEM CHTĚLA OD ŽIVOTA VÍCE

Chodila jsem do práce, ať jsem se snažila jak jsem se snažila, rozhodně to nebylo to co jsem si představovala, chtěla jsem jiný život. Přivítala jsem rok 1989, kdy po sametové revoluci bylo možné podnikat. Zažila jsem první začátky podnikání u nás. V začátcích podnikání bylo veliké nadšení, ale k čerpání informací toho moc nebylo. Nic mě nemohlo zastavit, vrhla jsem do podnikání a učila se za provozu. Můj životní sen - mít svůj obchod.

Tento sen jsem si splnila. Nebylo to jednoduché, na obchod jsem si našetřila. Šila jsem pro společnost, která velmi dobře platila. Nejdříve jsem měla malý obchůdek, potom jsem si pořídila větší a na lepším místě, v podnikání se mě dařilo. Bylo to ale za velkou cenu. Nebyla jsem vůbec doma, obchod mě pohltil, že jsem neměla na nic a na nikoho čas. Později jsem měla zaměstnance, to je veliký závazek, sehnat na platy, zboží, nájem. Po 25 letech podnikání jsem se rozhodla zavřít obchod a odejít z Prahy na venkov.


                 Jak  jsem se zapojila do síťového marketingu.


´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´

Začnu knihami, tam se mi prvně zaselo semínko, že to jde i jinak. Jedna z prvních knih kterou jsem o podnikání četla byla od Roberta T. Kiyosaki: Bohatý táta, chudý táta. Kniha mě provokovala, nutila mě přemýšlet trochu jinak. Ještě jsem přečetla mnoho jeho knih. Když byli pán a paní Kiyosaki v Praze nechala jsem si podepsat od nich knihy.   

Ještě než jsem ukončila činnost v obchodě, oslovila mě paní a představila mi práci v síťovém marketingu. Zalíbilo se mi to, pochopila jsem o co jde. Věděla jsem, že se do toho pustím s nadšením, jak to u mě bývá zvykem. Konečně si vydechnu a také využiji své zkušenosti s obchodem, s komunikací s lidmi. Vždy jsem měla hezký vztah se zákazníky.

Už jsem nechtěla ztrácet drahocenný čas. A tak se stalo. Pustila jsem se s vervou do práce.

Jenomže se mi nelíbilo ve společnosti kam jsem vstoupila. Odešla jsem z Prahy na venkov, kde jsem začala hledat jiné příležitosti v MLM. Někde byl dobrý produkt a špatné odměňování. Někde mi nevyhovoval produkt. Dobrý produkt byl pro mne vždy důležitý. Divila jsem se když někdo říkal v kolika byl společnostech, ale nakonec jsem si také vyzkoušela více společností. 

Když jsem si myslela, že už jsem v té PRAVÉ, kde jsem dosáhla titul premiér a chtěla jsem získat další ocenění, něco se zvrtlo. Společnost stále měla stránky v anglickém jazyce, jeden čas nechodil včas produkt a byl docela dlouhý výpadek. Časem dali vše do pořádku ale bylo tam velké narušení, snažili se to vykompenzovat. Sice jsem nic nehledala jiného, zůstala jsem, ale už to nebylo ono. Vyprchalo nadšení.

Jediné co mě všude chybělo byl LÍDR, sponzor od kterého jsem očekávala zaškolení, pomoc v začátcích.                        Usoudila jsem, že se musím stát dobrým lídrem sama. Pracovat tak, jak já to očekávala.

                              Podnikání s využitím internetu.


Nebylo to pro mne jednoduché v začátcích. Uměla jsem na počítači základy - samouk. Nikdy jsem si nemyslela jak pro mne bude počítač důležitý. Co jsem se odstěhovala z města, nebylo možné stále jezdit na schůzky. Začala jsem se intenzivně učit pracovat s počítačem. Mnoho jsem toho přečetla, absolvovala webináře, atd...                                                                                                                                      Pustila jsem se do svých webových stránek ve kterých si právě čtete. Moc mě to baví a navíc je to veliký pomocník a získáte čas na další jinou činnost. 

                       Současnost 


Je za mnou kus práce, nenechávám si své zkušenosti pro sebe, pracuji a pomáhám ostatním aby mohli duplikovat a neztrácet čas zkoušením pokus omyl. Síťový marketing je pro všechny kdo si chtějí řešit své zdraví, finance, ale také kdo hledá kolektiv, přátelství.                                                                                                                                                    Věnuji práci hodně času, ten čas nevnímám, baví mě to, těší mě to. Prošla jsem mnoha školeními, webináři, abych mohla předávat a pomáhat lidem, kteří se mnou spolupracují a chci být pro druhé dobrým lídrem.

A jak jsem se dostala k firmě EDENLIVE? Zatoužila jsem po generátoru vodíku, našla jsem si kde jej mohu koupit. Zaregistrovala jsem se, koupila a zjistila jsem více o ostatních produktech. 

Česká firma, stránky tudíž v českém jazyce. Kolektiv, firemní školení a jiné výhody. A tak začala moje spolupráce u této firmy. 

                                                                                                                                                           

                 CHCETE JÍT SE MNOU PO TÉTO CESTĚ?                                                                                                                                                  Marcela Pokorná.

TOPlist