JSEM RÁDA, ŽE SE POZNÁVÁME                             JMENUJI SE MARCELA POKORNÁ  

VŽDY JSEM CHTĚLA OD ŽIVOTA VÍCE

Chodila jsem do práce, ať jsem se snažila jak jsem se snažila, rozhodně to nebylo to co jsem si představovala, chtěla jsem jiný život. Přivítala jsem rok 1989, kdy po sametové revoluci bylo možné podnikat. Zažila jsem první začátky podnikání u nás. V začátcích podnikání bylo veliké nadšení, ale k čerpání informací toho moc nebylo. Nic mě nemohlo zastavit, vrhla jsem do podnikání a učila se za provozu. Můj životní sen - mít svůj obchod.

Tento sen jsem si splnila. Nebylo to jednoduché, na obchod jsem si našetřila. Šila jsem pro společnost, která velmi dobře platila. Nejdříve jsem měla malý obchůdek, potom jsem si pořídila větší a na lepším místě, v podnikání se mě dařilo. Bylo to ale za velkou cenu. Nebyla jsem vůbec doma, obchod mě pohltil, že jsem neměla na nic a na nikoho čas. Později jsem měla zaměstnance, to je veliký závazek, sehnat na platy, zboží, nájem. Po 25 letech podnikání jsem se rozhodla zavřít obchod a odejít z Prahy na venkov.

                 Jak  jsem se zapojila do síťového marketingu.


Jedna z prvních knih kterou jsem o podnikání četla byla od Roberta T. Kiyosaki: Bohatý táta, chudý táta. Kniha mě provokovala, nutila mě přemýšlet trochu jinak. Ještě jsem přečetla mnoho jeho knih. Když byli pán a paní Kiyosaki v Praze nechala jsem si podepsat od nich knihy.   

Ještě než jsem ukončila činnost v obchodě, oslovila mě paní a představila mi práci v síťovém marketingu. Zalíbilo se mi to, pochopila jsem o co jde. Věděla jsem, že se do toho pustím s nadšením, jak to u mě bývá zvykem. Konečně si vydechnu a také využiji své zkušenosti s obchodem, komunikaci s lidmi. Už jsem nechtěla ztrácet drahocenný čas. A tak se stalo. 

Nelíbilo se mi ve společnosti kam jsem vstoupila. Odešla jsem z Prahy na venkov, kde jsem začala hledat jiné příležitosti v MLM. Někde byl dobrý produkt a špatné odměňování. Někde mi nevyhovoval produkt. Dobrý produkt byl pro mne důležitý.                                                                                                                                            Jinak mohu říci,  nejvíce jsem chtěla dobrého lídra. Je důležitý hlavně v začátcích aby poradil, podpořil a podával informace. Po čase jsem zjistila, že se musím stát dobrým lídrem sama. Pomáhat druhým, inspirovat je, předávat informace, povzbuzovat, aby se těm kteří o to stojí dařilo. 

                              Podnikání s využitím internetu.


Nebylo to pro mne jednoduché v začátcích. Uměla jsem na počítači základy - samouk. Nikdy jsem si nemyslela jak pro mne bude počítač důležitý. Co jsem se odstěhovala z města, nebylo možné stále jezdit na schůzky. Začala jsem se intenzivně učit pracovat s počítačem. Mnoho jsem toho přečetla, absolvovala webináře, atd...                                                                                                                                      Pustila jsem se do svých webových stránek ve kterých si právě čtete. Moc mě to baví a navíc je to veliký pomocník a získáte čas na další jinou činnost. 

                       Současnost 


Je za mnou kus práce, nenechávám si své zkušenosti pro sebe, pracuji a pomáhám ostatním aby mohli duplikovat a neztrácet čas zkoušením pokus omyl. Síťový marketing je pro všechny kdo si chce řešit své zdraví, finance, ale také hledá kolektiv, přátelství.                                                                                                                                                            Věnuji práci hodně času, ten čas nevnímám, baví mě to, těší mě to.                                                                                                                                                                                  Je to vášeň. Proto mohu na této společné cestě druhé inspirovat, pomáhat a podporovat. Motivovat se musí každý sám. Záleží jaké si zvolíte cíle a jak za nimi jste ochotni jít a plnit si je.


                 CHCETE JÍT SE MNOU PO TÉTO CESTĚ?                                                                                                                                                  Marcela Pokorná.

TOPlist