Znáte pouštní lilii?

26.01.2018

Aloe Vera - pouštní lilie. 

Z podzemí se prodírají ven, do všech světových stran, silné dužnaté listy Aloe Vera. Ze středu, směrem k pouštnímu slunci se vypíná žluté květenství které září. Lidé již před tisíci lety poprvé vyzkoušeli Aloi. Lidé došli k úžasnému zjištění: Aloe Vera pomáhá. 

Aloe je rostlinou, jejíž tisíciletá historie je velice zajímavá. Už ve starém Egyptě byla šťáva z této rostliny známa svými účinky na krásu, zdraví a dlouhý život. Dnes známe 300 druhů Aloe. Ne každá má speciální „zázračné" vlastnosti. Nejlepší účinky pro náš organismus je Aloe Vera Barbadensis Miller. Její divoká krása a terapeutické vlastnosti jsou neuvěřitelné.

Daří se jí v subtropických a tropických oblastech, miluje sucho a vysoké teploty. Šťáva z Aloe Vera obsahuje více než 200 významných složek, které jsou zkombinovány přírodou k dokonalé harmonii. 

Ze své vlastní zkušenosti mohu napsat jak mě pomáhá Aloe Vera. Při poranění kůže, při popáleninách, spáleniny způsobené sluncem, migréna, zažívací potíže. V rodině jme měli bolavou nohu - bércový vřed. Po pití Aloe se bolavá noha zhojila tak, že se to už nikdy nezopakovalo. 

Jedná se o 99,5% čistou šťávu z aloe s dužinou.. Aloe Vera Barbadensis Miller pochází z Mexika. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy.