Zaměstnanec nebo podnikatel?

11.01.2018


Vždy jsem byla svá a leckdy se to v práci nelíbilo, nedej Bože říci vedoucím pracovníkům co si myslím. Většinou byl nějaký dopad, ale ne v můj prospěch. Možnost podnikání je tak úžasná příležitost, dnes je to úplně normální ale nebylo. Každý má možnosti, v ničem není omezován a může si jít za tím co jej baví.

Je ale rozdíl v čem podnikáme. I ten obchod který jsem provozovala byl velký závazek. Jednak sehnat dobrý prostot na podnikání. Nájem je všude neuvěřitelně velký, většinou chtějí dva až tři nájmy dopředu a to si vezměte když chtějí za pronájem kolem 30 000,- Kč měsíčně. Založit pojištění obchodu, na vykradení a rozbití oken. Vysoká pojistka je kvůli zákazníkovi kdyby se zranil v prostorách obchodu a jiné. Zásobit obchod zbožím, prázdný obchod neprodává, to ani nemluvím co stojí zaměstnanec, kterého chcete zaměstnat. Dáváte mu plat i když zrovna nejsou tržby, někdo to má ošetřené, dávají plat podle tržeb. Když se nedaří a zaměstnance nemůžete udržet nakonec mu ještě musíte vyplatit odstupné.                                                                                                                                                                                                                                                                                        Je velká škoda, že hodně malých kouzelných krámků nebo malých výrobců skončila a zase je všechno jak bylo.

Protože jsem fanda podnikání a každému kdo by se mě zeptal co má dělat, rada zní podnikat. 
                                                                                                                                                                    Nabízí se ale jiné možnosti jak podnikat, je jich samozřejmě více, ale bývá to o velkých investicích a proto budu hovořit o podnikání v síťovém marketingu. Je to podnikání bez rizika a investic. Ano,  koupíte si produkt, ten spotřebujete pro sebe. Proto je důležité aby byl kvalitní spotřební produkt, který budu sama ráda používat. Můžete se zapojit při zaměstnání, rozjet svůj byznys a opustit zaměstnání až si vyděláte více než je váš plat. Jinak by jste měli pocit, že jste si nepolepšili.                                                   
                                                                                                                                                                      To je asi tak vše proč mě učaroval síťový marketing ohledně investic a rizik. Je zde ještě mnoho kladů ale to je na další článek. Vzhledem k tomu, že v dnešní době můžeme podnikat ONLINE, není co řešit. Moc ráda všem na této cestě pomohu.