To musíte mít.

18.02.2018

Celou druhou polovinu svého života se snažím žít zdravě. Co je to zdravě, pro někoho je to sport, pro někoho strava, někdo jde z diety do diety. 

Před lety jsem si vysledovala co mohu a co ne. Ku příkladu, celá rodina si dala po večeři jablko, moje maličkost také. Ouha všem bylo dobře jenom mě ne. Tak to šlo i s jinou zdravou potravinou. 

Před lety se mi dostala do ruky kniha „Fit pro život" a tam jsem mnohé pochopila. Jsou určité zákonitosti které musím dodržovat když se chci cítit dobře a fit. Musím mít mezi jídlem odstupy, tzn. nikdy po mase ovoce, nejdříve po osmi hodinách. Po sýru za čtyři hodiny. Věřte nebo ne skončily migrény a atd.

Na diety nevěřím, když skončí dieta vše se vrátí do normálu, nebo žít tak stále. Nemám ráda omezování, ráda si zobnu i sladké a podobně. Ovšem co považuji za jedno z nejdůležitějších věcí pro své zdraví, je voda. 

Voda zaujímá 60 - 80% lidského těla. Co se děje když tělo není zavodněno? Vysychá pokožka, orgány se scvrkávají, člověk stárne, je potřeba vypít denně aspoň dva litry vody aby jsme se zavodnili.

Začala jsem používat generátor vodíku jsem tomu nesmírně ráda. Voda nasycená vodíkem je to nejlepší co jsem si pořídila. Vodík se váže na vodu, nemění se PH vody. Je to nejsilnější antioxidant, z těla se vylučují škodliviny. 

To musíte mít. Moje zkušenost, dělala jsem pokus, dala jsem vejce do vody nasycené vodíkem na 20 minut. Vodu jsem vylila, dala novou a uvařila jsem vejce na tvrdo, jedno vejce jsem nedala do  vody nasycené vodíkem. Po uvaření vejce jsou měkká, když je zmáčknu jsou plastická - pružná.    A COŽ CHUŤOVĚ.  Vejce které jsem nedala do vody s vodíkem po zmáčknutí jsem rozbila. Podívejte jak můžete zdravě jíst.