Pokračování článku, užívám si...

29.03.2018

Cíleně jsem změnila stravu asi tak před 30 lety, když se objevil první zdravotní problém, začala jsem uvažovat jinak, o sobě a o svém těle co mi chce říci. Musím si své tělo chránit, je to jediné co mám a nedá se vyměnit a tak si ho hýčkám jako drahokam.

Až tak úplně jsem stravu nemusela měnit, jenom jsem si začala hlídat co mi vadí, po čem mi není nejlépe a postupně jsem na to přicházela. Poslouchat své tělo a dodržet určitá pravidla a pak je dobře.

Jedna z největších změn v mé stravě bylo, že jsem zařadila hodně ovoce a zeleniny. Když byli děti malé dávala jsem hlavně ovoce a zeleninu jim. Nezdálo se, že mi to nějak vadí. Ale časem se tělo vyčerpá a po čtyřicítce, kolem padesátky se to pozvolně vkrádá.

No a když přišlo celkové vyčerpání přidala jsem vitamíny, nejdříve jsem začala v lékárně, pocítila jsem úlevu. Časem jsem si hledala jinde a jiné vitamíny nebo doplňky stravy. Vyzkoušela jsem jich hodně, většinou jsou dobré. V dnešní době si nemohu vystačit jenom zdravou stravou. V potravinách a ještě k tomu tepelně zpracovaných není nic co by tělu prospívalo, jedině, že není pocit hladu.

Naposledy jsem psala o našem produktu RED life od firmy Edenlive, který jsem si začala brát. Je to produkt na který se dlouho čekalo. Po prvním měsíci se mi řeší problém s nohou, měla jsem v 17 letech vážnější úraz a cokoliv jsem si kdy udělala tak jako naschvál na stejné noze. Nejvíce mi vadilo, že nemám cit v prstech a nyní tento problém ustupuje.

Načala jsem další měsíc. Je to asi tak týden co na mě padl zvláštní klid, vyrovnanost. RED LIFE  je vhodný pro lidi s vysokým tlakem jako doplněk stravy. Nyní to chápu, ten zvláštní klid, protože hodně problémů začíná stresem a pak stoupá tlak.

S přáním hezkého dne Alagreen ☼