Na co stále čekat až, až.....

09.04.2018

Co vede lidi k tomu, že stále čekají. Za život se naskytne tolik příležitostí, někdy přijde jedna za život a někdy stále přichází, jenom je chtít vidět. Dívat se, hledat, sledovat, prostě chtít je vidět.

Znám lidi kolem sebe, kteří by stále něco chtěli, nebo mají nápady, které by mohli realizovat, ale nikdy nezačnou na tom pracovat, nebo se chopit příležitosti. Nepřekročí svůj práh. Někomu to trvá  několik let a někdo nezačne vůbec. Čas je neúprosný a roky letí. Všichni máme jenom 24 hodin, je na každém jak svůj čas využije. Na co stále čekat až, až....

Také slýchávám, dám peníze do zdraví až mi bude hůř a budu to ještě více potřebovat. Pro zdraví je potřeba prevence a ne když mě pomálu odepíšou, to je pozdě.

Také se ptám někdy sama sebe, jak je možné, že jsou lidé bez práce, že si sami nepomohou. Mají nedostatek peněz, malé důchody. V některých oblastech v naší republice asi není jednoduché najít dobře placenou práci. Ptám se, co vede lidi k tomu aby se sami nechopili příležitosti? 

Mám někde od mala zafixováno, že chci slušně žít, být zdravá, abych se mohla radovat ze života a hlavně nebýt závislá na ostatních. 

Jsem šťastná, že se mi to daří, mám ráda svoji práci, zde se mohu setkávat s lidmi, s kterými si rozumím, chtějí se učit, pracovat na sobě. Chci najít lidi kteří chtějí spolupracovat, aby jsme si spolu  měnili životy k lepšímu. To je moje vize, která mi dává smysl a chuť pracovat. 

Hodně, hodně štěstí v životě Alagreen ♥