Jak oddálit proces stárnutí.

01.04.2017

V potravinách které jíme už moc toho zdravého není. Vitamíny, zdravé živiny co v potravinách jsou se zničí vařením. Co vám mám povídat dříve se stále neřešilo co je zdravé a co ne. Vařila jsem co se vařilo doma. Až lety, kdy mi leckdy nebylo po jídle dobře, jsem začala pátrat potom co dělám špatně. Přišla jsem na to. Jsou určité zákonitosti kterým se musím vyvarovat, od té doby nevím co je bolest hlavy, vše souvisí se zažíváním. Takže poslouchat tělo co nám říká. 

Zvolila jsem jiný styl stravování. Zařadila jsem hodně zeleninu, ale kumšt je aby se to taky dalo jíst. Sleduji různé pořady na vaření, jak udělat zeleninu chutnou, vždy si něco vyberu pro sebe. Leckdy se přiučím, nikdy mě nenapadlo dát do hub bobkový list, nebo do čočky badyán. Ne vždy se řídím návody, vím, že některé suroviny vařením zničím a nebo se dokonce stanou toxickými. Snažím se o dobrou chuť a aby jídlo bylo zdravé.                  

Je zapotřebí za své zdraví převzít odpovědnost. Využívejte přírodu ke zlepšení svého zdraví a neváhejte užívat jejích plodů, fungují a jsou zcela bezpečné. Také již delší dobu beru výživové doplňky stravy. Jsou důležité, normální stravou nikdy tolik vitamínů kolik jich je zapotřebí do těla nedostanu.

Zůstat fit i ve stáří, které nepovažuji za chorobu, je pro mě prioritou. Vypadat a cítit se dobře, oddálit proces stárnutí. Nevím kde se to bere, ale lidé mají v podvědomí, když věk tak nemoci a není to vůbec pravda. Takový příklad: dělali jsme schody, je jich osm, dostala jsem otázky „co budete dělat až nebudete moct chodit"? V životě mi takováto myšlenka nepřišla na mysl.                 Strava, pohyb, cvičit mozek a dobrá mysl. To je můj osvědčený recept.