Co přinesl den.

22.03.2018

Je dost pozdě, všude je ticho, jenom já mám oči jako kukadla. Promítá se mi celý den před očima.    Mám takový chaos v sobě, myslím co bylo přes den a mezitím už mám v hlavě zítřek, no on je už vlastně nový den.

Ráno  jsem si šla udělat fotky abych měla příspěvky na facebook. Celá léta jsem chtěla fotit, ale nějak dělat fotky které dám do šuplíku mě nebavilo. Nyní mě baví fotografovat kvůli příspěvkům na facebook. Už večer přemýšlím kde si fotit abych měla fotky pěkné, které zaujmou a udělají radost. 

Při kávě doháním čtení, mám rozečteno více knih, ráda si listuji a dělám poznámky. Udělala jsem takovou hloupost, tentokrát jsem tak moc chtěla dvě knihy a nemohla jsem se dočkat než mi přijdou, zvolila jsem elektronické. To jsem si dala, vůbec se nemohu soustředit na čtení. Chybí mi listování, vždy si v knize zatrhávám důležité informace. Nevím kdy je dočtu. 

Dnes už jsem musela zalít kytky, už se na mě vyčítavě dívaly, trochu byly povadlé, tak to jsem napravila. 

Navázala jsem nová přátelství s několika lidmi. Věnovala jsem se svým spolupracovníkům a den je pryč. 

Asi jsem dost fit, díky vitamínům a různým doplňkům, že mám takovou výdrž. Mám takové plátečky Vitality Strip firmy Edenlive, jenom se dají do úst hned se rozplynou a cítím se skvěle. I když bych měla dbát  na spánek, ale znáte to, někdy je člověk plný emocí a nějak to nejde. 

Úspěšný den přeje Alagreen ♣