Mám radost z toho, že hodně lidí, aspoň z mého okolí se zajímá o to co jedí a co pijí. Ptají se na generátory, ať už na ty které jsou pro nasycenou vodu vodíkem, vhodnou k pití. Nebo generátor Milky Stone, který se ponoří do mísy s vodou, do vody se dají potraviny, očistí potraviny od chemických postřiků a...

Co vede lidi k tomu, že stále čekají. Za život se naskytne tolik příležitostí, někdy přijde jedna za život a někdy stále přichází, jenom je chtít vidět. Dívat se, hledat, sledovat, prostě chtít je vidět.

Víte co je skvělé, žít a podnikat ze zahrádky. Když jsem se stěhovala na venkov, stále jsem lidi kolem sebe ubezpečovala jak v době mobilů, internetu, aut a dálnic, je to jednoduché, ale myslím, že jsem hlavně chtěla přesvědčit sebe. Sice jsem vnitřně věřila, že je to správná věc, že to stejně udělám i když není cesta zpět.

Cíleně jsem změnila stravu asi tak před 30 lety, když se objevil první zdravotní problém, začala jsem uvažovat jinak, o sobě a o svém těle co mi chce říci. Musím si své tělo chránit, je to jediné co mám a nedá se vyměnit a tak si ho hýčkám jako drahokam.

Tak moc důležitá je voda pro naše zdraví, krásu. Víme, že nemoc má ráda překyselené tělo. Pít, pít a pít hodně vody. Ale také jakou vodu pít?

Připravuji ráda koktejly. Nejdříve jsem chtěla jet pro čerstvou zeleninu ale nakonec padlo jiné rozhodnutí, dala jsem co dům dal.

Je dost pozdě, všude je ticho, jenom já mám oči jako kukadla. Promítá se mi celý den před očima. Mám takový chaos v sobě, myslím co bylo přes den a mezitím už mám v hlavě zítřek, no on je už vlastně nový den.

Když jsem si zakládala blog, nevěděla jsem jakým směrem se bude ubírat. Vzhledem k tomu, že jsem veliký fanda podnikání, sama podnikám v síťovém marketingu, věděla jsem, že všechny moje myšlenky se ubírají tímto směrem. Už 25 let čtu hlavně jenom knihy motivační, od velkých lídrů, kteří prokazatelně mají velké úspěchy a to někdy od nuly, jenom sami...