Celou druhou polovinu svého života se snažím žít zdravě. Co je to zdravě, pro někoho je to sport, pro někoho strava, někdo jde z diety do diety.

pro mne moderní byznys je síťový marketing. Proč se zapojit? Každý distributor má k této práci různé důvody. Někdo řeší finance, někdo zdraví, někdo je prostě rád mezi lidmi a rád navazuje přátelství, kde mají stejný zájem nebo-li jsou na společné lodi.

Z podzemí se prodírají ven, do všech světových stran, silné dužnaté listy Aloe Vera. Ze středu, směrem k pouštnímu slunci se vypíná žluté květenství které září. Lidé již před tisíci lety poprvé vyzkoušeli Aloi. Lidé došli k úžasnému zjištění: Aloe Vera pomáhá.

V začátcích mého podnikání jsem začala se čtením knih od autora DALE CARNEGIE. Rozhodla jsem některé jeho rady vyzkoušet. Musím říci, že jsem byla tak ráda v obchodě za pultem, vždy jsem přišla do práce s úsměvem. Viděla jsem jak to na lidi pozitivně působí. Stávalo se, že výjimečně přišel zákazník nabroušený a nejradši by si na někom...


Vždy jsem byla svá a leckdy se to v práci nelíbilo, nedej Bože říci vedoucím pracovníkům co si myslím. Většinou byl nějaký dopad, ale ne v můj prospěch. Možnost podnikání je tak úžasná příležitost, dnes je to úplně normální ale nebylo. Každý má možnosti, v ničem není omezován a může si jít za tím co jej baví.


Ano, užívejme života milí přátelé, každou chvilku kterou máme.
V poslední době, no ono to bude déle než poslední doba, je nespočet citátů na téma život. Když se nad tím vším zamyslím, zní to někdy otřepaně ale je to tak.

No protože krásné vlasy jsou ozdobou. Je to známka zdraví a vitality, odrážejí stav organismu, působí na ně prostředí ve kterém žijeme, co jíme, jak se stresujeme. Mít pěkné vlasy je také o sebevědomí.

V potravinách které jíme už moc toho zdravého není. Vitamíny, zdravé živiny co v potravinách jsou se zničí vařením. Co vám mám povídat dříve se stále neřešilo co je zdravé a co ne. Vařila jsem co se vařilo doma. Až lety, kdy mi leckdy nebylo po jídle dobře, jsem začala pátrat potom co dělám špatně. Přišla jsem na to. ...

V polovině dubna roku 2016 to bude přesně rok co mi byl představen výživový produkt. Poslechla jsem si video, které mně velice oslovilo, lépe řečeno produkt se mi zamlouval. Ani chvíli jsem neváhala a tak začala moje spolupráce. Perfektní produkt a také příležitost. Je prima být ve spojení s lidmi, předávat si vědomosti a zkušenosti.

Je to tři a půl roku co jsem zvedla kotvy z Prahy. Když tu byla vnučka ptala se „Babi jaké to je odstěhovat se na venkov"? Odpověď zněla: to víš když jsem chodila do práce, děti byli malé, také jsem se chtěla občas bavit asi bylo lepší město. Vše bylo pohodlnější. Možná to tak není ale vidím to ze svého pohledu....