ALOE VERA - Absolut

Aloe Vera Absolut

má pozitivní účinky na lidský organismus.

Šťáva z Aloe VERA s dužinou je výborným doplňkem každodenní stravy, která odstraňuje překyselení organismu a červené krvinky zůstávají pružné.  

Aloe Vera - Absolut

Jedná se o 99,5% čistou šťávu z aloe s dužinou. Aloe Vera Barbadensis Miller pochází z Mexika. Šťáva z Aloe Vera obsažená ve výrobku je certifikovaná Mezinárodní vědeckou radou pro Aloe Vera I.A.S.C

Šťáva z Aloe Vera je vyráběna z pečlivě vybraných, čerstvých, zcela dozrálých listů. Při získávání šťávy je zaručeno zachování všech vlastností čerstvé vylisované šťávy. Lisování šťávy ze samotné vzácné dužiny a použití patentované metody zpracování garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu. Dužina obsažena v produktu Aloe Vera - Absolut má nejcennější složení, protože pochází ze zralých čtyřletých rostlin.

S čím pomůže Aloe Vera?

Šťáva z Aloe s dužinou je výborným doplňkem každodenní stravy, který podporuje zažívání organizmu. Šťáva z Aloe obsahuje více než 200 významných složek, které jsou zkombinovány přírodou k dokonalé harmonii tak, že účinky přítomných komponentů jsou zřejmě vlivem této harmonie umocňovány. 

Má pozitivní účinky na lidský organismus.                                                              

• Se zbavením odpadních látek z těla • Se zbavením tuků • Se zbavením jedů z těla.

Omlazuje • Revitalizuje • Čistí • Hojí

Ze zkušeností má také antibakteriální a desinfekční účinky. O Aloi Vera - Absolut také více ZDE.

.